Ogłoszenie nieaktualne

Pakowacz

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4200 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Champion Color to wiodący polski producent farb w aerozolu od ponad 25 lat. Do współpracy poszukujemy pracowników produkcyjnych.
Obowiązki:
  • pakowanie towaru w kartony
  • układanie towaru na paletach
Wymagania:
  • sumienność
  • komunikatywność
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność - gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aktualizacja: 22.08.2023