Pedagog specjalny w przedszkolu

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Publiczne  Przedszkole Kolorowe Gniazdko w Gdańsku ogłasza nabór na stanowisko pedagoga specjalnego:
Wymagania:
- ukończone studia I lub II stopnia na kierunku pedagogika specjalna lub studia w zakresie pedagogiki oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, a ponadto ukończyła kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej albo studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub edukacji włączającej lub
- lub studia podyplomowe w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka lub pedagogiki specjalnej
- dobry kontakt z dziećmi
- otwartość, kreatywność i zaangażowanie
Obowiązki:
- wspieranie dzieci z trudnościami
- współpraca z rodzicami- realizowanie programu pracy przedszkola
- dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
- organizowanie i prowadzenie pracy rewalidacyjnej i opiekuńczej
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( 0,4 etatu)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilność zatrudnienia
- możliwość awansu zawodowego nauczycieli
- pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
- pracę w nowocześnie i kompleksowo wyposażonej placówce

Aktualizacja: 09.08.2023