Pierwsza praca w księgowości z niemieckim - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Opis stanowiska:
  • Asystowanie w przygotowywaniu dokumentów i prezentacji w j. obcym,
  • Księgowanie faktur sprzedaży,
  • Kontaktowanie się z klientami w celu pozyskiwania potrzebnych informacji,
  • Zarządzanie bazą danych i jej aktualizacja,
  • Przygotowywanie tłumaczeń oraz raportów,
  • Praca administracyjna i prowadzenie korespondencji.

Wymagania:
  • Zaawansowany język niemiecki,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie/Pierwsze doświadczenie kierunkowe mile widziane,
  • Otwartość na nowe wyzwania oraz komunikatywność,
  • Otwartość, komunikatywność, sumienność, systematyczność,
  • Możliwość podjęcia pracy na pełen etat.

Nasz klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie,
  • praca w miedzynarodowym środowisku, szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aktualizacja: 02.03.2023