Ogłoszenie nieaktualne

Planer finansowy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
2000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Ogłoszenie
Firma Phinance S.A. Oddział (Gdańsk, Kartuska) poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

Planer Finansowy

Możliwość awansu na stanowisko Ekspert Finansowy / Doradca Klienta VIP

Charakterystyka stanowiska:
Tworzenie planów finansowych oraz konsultacje z klientami w zakresie kredytów, leasingów, ubezpieczeń na życie i majątkowych (optymalizacja umów i dobieranie nowych). Jest to sprzedaż doradcza, w ramach której klient otrzymuje oferty zabezpieczające jego interesy i potrzeby.

Ważna uwaga: Jeżeli potrzebujesz pracy w branży, która jest stabilna w czasie kryzysów lub mieć intratne zajęcie dodatkowe – to jest dobre miejsce dla Ciebie.

Jakie obowiązki czekają Ciebie na tym stanowisku:
  • analiza potrzeb klientów
  • analiza umów, które klienci już mają – ocena opłacalności
  • spotkania z klientami
  • budowanie relacji z klientami
  • przygotowanie rozwiązań finansowych
  • zawieranie umów z klientami
  • praca na CRM

Komu chcemy powierzyć te zadania i obowiązki:
Charakter – osoba gotowa zainwestować swój czas i zaangażowanie w rozwój zawodowy i finansowy.
(Każdy kto stał się cenionym ekspertem osiągał najpierw mniejsze, a z czasem większe sukcesy)

Proaktywność, nastawienie na rozwój -  im lepszym jesteś ekspertem, tym Klienci są bardziej zadowoleni i tym więcej zarabiasz.
(Stabilność Twojego zatrudnienia zależy tylko i wyłącznie od Ciebie)

Chęć do nauki od najlepszych – w naszym biurze pracują eksperci z najlepszymi wynikami na Pomorzu, są oni źródłem sprawdzonej wiedzy, która wywinduje Twoje wyniki w górę.
(Jeden z tych ekspertów będzie Twoim mentorem)

Dokładność i jakość – ten charakter doradztwa wiąże się ściśle z publicznym zaufaniem
(Minimum Twoich błędów oznacza maksimum zaufania Klientów i rozwój Twojego „portfela”)

Nastawienie na Twój zysk netto – zrozumienie, które formy zatrudnienia są bardziej opłacalne dla Ciebie.

Jak wygląda współpraca z nami:
  • Część pracy możesz wykonywać w biurze, pozostałą część zdalnie (np. w domu)
  • Możesz pracować w pełnym zakresie godzin lub możesz traktować tę pracę jako zajęcie dodatkowe (praca studencka, praca dodatkowa)
  • Godziny pracy są elastyczne
  • Wdrażamy Cię od zera, masz opiekę mentora, z którym ustalasz kierunek Twojego rozwoju, aby Twoje zarobki rosły systematycznie
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizje
  • Podstawa (przez pierwsze 12 miesięcy) do 3500 PLN, w zależności od doświadczenia, z którym zaczynasz
  • Prowizje zależą od Twojej aktywności.
  • Umowa, która daje Ci najwyższy zysk netto z zarobionych pieniędzy – współpraca na działalności gospodarczej, statusie studenta lub na umowie-zlecenie.

 Czego wymagamy na start:
  • szeroko rozumiana komunikatywność
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność zorganizowania siebie i swojej pracy
  • praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel)
  • dobrze widziane jest prawo jazdy

 Mile widziane jest (czyli nie jest warunkiem koniecznym) doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym (B2C) lub doświadczenie z branży finansowej (banki/firmy ubezpieczeniowe).

Co zyskujesz pracując z nami (a czego nie znajdziesz w innych firmach):
  • Twoje zarobki rosną szybko, wraz z doświadczeniem
  • wynagrodzenie jest wyższe od średniej rynkowej dla kompetencji, których wymagamy
  • jeżeli będzie to dla Ciebie nowa branża – masz możliwość szybkiego startu, uzyskania dobrych wyników i co najważniejsze – stabilizacji.
  • uczysz się od ekspertów z najlepszymi wynikami w regionie
  • awanse nie są „uznaniowe” - zależą tylko od Twoich wyników
  • Twoje sukcesy są częścią sukcesu całego biura, wszyscy w biurze wspierają Cię, abyś zarabiał jak najwięcej
  • jeżeli pracowałeś w branży finansowej – masz dla Klientów szerszy wachlarz rozwiązań, nie pracujesz na targetach, Twoja praca doradcza lepiej trafia w oczekiwania Klientów i zarabiasz jeszcze więcej
  • mniej „papierologii”, a więcej przestrzeni na pracę z klientami, dzięki wsparciu technicznemu w obowiązkach (platforma online, CRM)
  • nauczysz się zarządzać swoimi i cudzymi finansami (zdobywasz inteligencję finansową, której nie zdobędziesz ani w szkole, ani na studiach)
  • zyskasz towarzystwo ludzi, którzy pomimo młodego wieku osiągnęli wysokie sukcesy
  • nawiązujesz kontakty w wielu branżach (dzięki dużej bazie i trwałym relacjom), które będą miały znaczenie nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym
  • wiele wyjazdów firmowych, nagród motywacyjnych

 Co to dla Ciebie oznacza?
  • Proporcjonalnie do Twoich chęci, rozwiniesz się szybko w ramach naszej firmy.
  • Gdybyś za jakiś czas w przyszłości chciał zmienić pracę – będziesz miał już sprawdzone doświadczenie, rozchwytywane przez większość firm na rynku.
Jeżeli spełniasz powyższe wymagania oraz rozumiesz oczekiwania – aplikuj!
Pozwól nam ocenić Twoją kandydaturę i zaprosić Ciebie na rozmowę.

Poznajmy się!
Prześlij nam Twoje CV

Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul. Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Phinance S.A. uzyskałem/am na stronie internetowej www.phinance.p/dane_osobowe

Aktualizacja: 20.03.2024