Sales Development Representative

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Tincors Sp. z o.o. świadczy usługi dla sektora przemysłowego. Główną usługą firmy jest udostępnianie wykwalifikowanych pracowników na terenie Europy.

Jako Sales Development Representative będziesz rozwijać i zwiększać przychody i udział w rynku firmy Tincors w Unii Europejskiej.

Twój zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Przeprowadzanie klientów przez cały proces sprzedaży – od pierwszego kontaktu, zbadania potrzeb, poprzez przygotowanie oferty, nadzór nad realizacją projektu i utrzymywanie kontaktów handlowych
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych
Wymagania:
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, z możliwością budowania i zarządzania kluczowymi relacjami,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w aktywnym prospectingu (maile, telefony, spotkania)
  • Obsługa Google Workspace,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) bez sufitu płacowego
  • Narzędzia do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon, samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w elastycznych godzinach
  • Pracę w biurze w Gdańsku

Aktualizacja: 27.04.2023