Ogłoszenie nieaktualne

Pokojowa / Housekeeping

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Downtown Apartments to lokalna firma zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów położonych w najlepszych turystycznych lokalizacjach Trójmiasta. Gościom z całego świata zapewniamy miły i bezproblemowy pobyt. W apartamentach dbamy o każdy detal, tak aby dorównywały one naszemu wspaniałemu, pełnemu atrakcji miastu.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Pokojowej.

Obowiązki:
  • dbanie o czystość w apartamentach,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • zorientowanie na najwyższą jakość wykonywanej pracy,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Pracę na stałe, w stale rozwijającej się firmie,
  • Szkolenie niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • Pracę z doświadczonym zespołem,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość awansu/rozwoju.

Downtown Apartments — это местная фирма, занимающаяся краткосрочной арендой апартаментов, расположенных в лучших туристических местах Тригорода. Мы обеспечиваем Гостям со всего мира приятный и беспроблемный отдых. Мы заботимся о каждой детали в апартаментах и стараемся, чтобы все соответствовало нашему прекрасному, полному достопримечательностей городу.

Мы ищем Горничную, которая хочет присоединиться к нашей команде.

Обязанности:
  • забота о чистоте в апартаментах,
  • хорошие манеры,
  • умение работать в команде,
  • умение организовать рабочее время,
  • ориентация на высочайшее качество выполняемой работы,
  • опыт работы на аналогичной должности (приветствуется)
Мы предлагаем:
  • Хорошая заработная плата
  • Гибкий график работы,
  • Работа в постоянно развивающейся компании,
  • Обучение, необходимое для выполнения обязанностей
  • Работа в опытной команде,
  • Приятная рабочая атмосфера
  • Возможность продвижения/развития
Informacje o firmie
Downtown Apartments to lokalna firma zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów położonych w najlepszych turystycznych lokalizacjach Trójmiasta i okolic. Gościom z całego świata zapewniamy miły i bezproblemowy pobyt. W apartamentach dbamy o każdy detal, tak aby dorównywały one naszemu wspaniałemu, pełnemu atrakcji miastu.

Aktualizacja: 21.06.2023