Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent

Spółka doradztwa podatkowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

Zadania:
  • wprowadzanie danych do ksiąg handlowych
  • wprowadzanie danych do KPiR
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i merytorycznym
  • uzgadnianie rozrachunków z tyt. dostaw i usług
  • inne czynności związane z bieżącą obsługą Klienta

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w księgowości
  • mile widziana znajomość programu INSERT GT (Rachmistrz, Rewizor)
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości
  • znajomość przepisów prawa podatkowego
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • samodzielność, organizacja własnej pracy
  • komunikatywność

Oferta
  • umowa o pracę
  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • praca w przyjaznym wzajemnie się wspierającym zespole
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i umiejętności (szkolenia)

Aplikacja na adres mailowy: [ukryte]

Aktualizacja: 24.04.2023