Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc ksiegowa

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • księgowanie dokumentów w tzw. księgowości uproszczonej jak i pełnej;
  • rozliczenia podatkowe klientów Biura;
  • kontakt z urzędem skarbowym, ZUS i innymi instytucjami;
Nasze wymagania
  • wsparcie działu księgowości w organizacji pracy oraz w bieżących czynnościach księgowych i biurowych;
  • obsługa, segregacja i archiwizowanie dokumentów;
  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego przy wsparciu zespołu;
  • dobra organizacja czasu pracy i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • znajomości podstaw programu MS Office,
To oferujemy
  • ciekawą pracę;
  • komfortowe warunki pracy;
Informacje o firmie
Best Concept powstało dla małych i średnich firm. Dla naszych Klientów świadczymy usługi księgowe i podatkowe. Koncentrujemy się na obsłudze Klientów, którzy potrzebują sprawnego i dynamicznego zespołu specjalistów. Oferujemy profesjonalną współpracę i wysoką jakość usług. Podnosimy bezpieczeństwo podatkowe i zapewniamy rzetelną informację księgową w zarządzaniu.Best Concept powstało dla małych i średnich firm. Dla naszych Klientów świadczymy usługi księgowe i podatkowe. Koncentrujemy się na obsłudze Klientów, którzy potrzebują sprawnego i dynamicznego zespołu specjalistów. Oferujemy profesjonalną współpracę i wysoką jakość usług. Podnosimy bezpieczeństwo podatkowe i zapewniamy rzetelną informację księgową w zarządzaniu.

Aktualizacja: 21.01.2024