Pomocnik lakiernika / Operator linii lakierniczej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zadania na stanowisku :
  • samodzielne lakierowanie elementów metodą natryskową
  • obsługa maszyn linii lakierniczej
  • przygotowywanie powierzchni do malowania
  • konserwacja urządzeń lakierniczych
  • uzupełnianie dokumentacji obowiązującej w firmie
Wymagania:
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie na proponowanym stanowisku
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność , samodzielność i terminowość
Oferujemy:
  • stabilną pracę w oddziale w Gdańsku
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie
Informacje dodatkowe:
Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.
Informacje o firmie
www.emiter.com

Prosimy o załączanie poniższych klauzul o ochronie danych osobowych: Wiem, iż moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Zakład Usługowo Produkcyjny EMITER sp. z o.o. z siedzibą w Limanowej tylko w celach przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani złożyli aplikację na podstawie art. 6 ust 1b RODO i zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną pod http://www.emiter.com/pliki/pl/klauzulainformacyjna-do-rekrutacji.pdf,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na stanowisko pracy przez Administratora Danych Zakład Usługowo Produkcyjny EMITER sp. z o.o. z siedzibą w Limanowej innych niż niezbędne zgodnie z art. 6 ust 1b RODO np. danych kontaktowych na podstawie art. 6 ust 1 a RODO,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na stanowisko pracy przez Administratora Danych Zakład Usługowo Produkcyjny EMITER sp. z o.o. z siedzibą w Limanowej na podstawie art. 6 ust 1 a RODO w celu przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy.

Aktualizacja: 19.02.2024