Ogłoszenie nieaktualne

Praca w dziale IT

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3700 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Praca stacjonarna
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- duże zaangażowanie w pracę z klientem
- zachowanie poufności
- duża motywacja do rozwiązywania problemów u klienta
- umiejętność częstego pisania raportów i dokumentacji
- gotowość do pracy w zespole
- gotowość do dzielenia się wiedzą
- dobra znajomość Windows, MS Office
- podstawowa wiedza o sieciach komputerowych
- gotowość do poszerzania swojej wiedzy razem z zespołem / samodzielnie / poprzez szkolenia
- prawo jazdy kat.B
- własny samochód
- dyspozycyjność (sporadycznie pojawia się potrzeba pracy poza godzinami pracy – dodatkowo wynagradzana)

Obowiązki:
- wspieranie użytkowników w codziennej pracy z komputerem u klienta lub zdalnie
- miłe i sympatyczne traktowanie klientów
- systematyczne podnoszenie kwalifikacji
- tworzenie i rozwój dokumentacji
- praca zespołowa
- dbanie o porządek na stanowisku pracy, na stanowisku klienta
- przygotowywanie prostych opisów przygotowujących do zleconych zadań
- dojazdy do klienta (rozliczane według kilometrówki) na terenie Gdańska oraz Kaszub
- stosowanie się do nietypowych zasad panujących w naszej firmie
- pisanie raportów

Oferujemy:
- szeroki zakres szkoleń
- możliwość awansu zawodowego
- możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia
- miłą atmosferę pracy w niedużym, sympatycznym zespole
- laptop i telefon bez ograniczeń
- zwrot kosztów związanych z pracą
- dla najlepszych pracowników – samochód służbowy

Dodatkowe atuty kandydata:
- znajomość problemów związanych z różnymi formami pracy zdalnej
- znajomość Linux-a (szczególnie Centos, Debian)
- znajomość MikroTik
- znajomość FortiNet
- znajomość AD
- znajomość wirtualizacji
- zaawansowana znajomość zagadnień sieciowych
- wiek 30+ lub więcej
- ustabilizowana sytuacja rodzinna

Aktualizacja: 27.10.2023