Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Biurowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
2000 - 2200
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem,
Agencje pracy
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Pracownik Biurowy/Konsultant

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Szukamy pracownika biurowego na pół etatu ze znajomością języka Niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie C1

Praca od pon – pią., w godzinach 12:00 - 16:00  (może być zdalnie)

Praca od  Zaraz

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

- sprawdzanie i odbieranie poczty w formie elektronicznej
- pozyskiwanie opiekunek/ów do pracy na terenie Niemiec;
- obsługa połączeń przychodzących (potencjalnych jak i obecnych klientów Firmy);
- archiwizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami;
- prowadzenie i obsługa korespondencji w firmie;
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych i silnych relacji z kluczowymi klientami;
- dbałość o wizerunek firmy;
- raportowanie postępów prac nad projektami.

Oferujemy

- szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy;
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/o pracę lub B2B;
- niezbędne narzędzia pracy : telefon, komputer;
- atrakcyjne wynagrodzenie plus premia adekwatna do zaangażowania;
- stabilną i spokojną pracę w młodym, ambitnym zespole;
- swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji;
- możliwość rozwoju zawodowego, awansu;
- przyjazną, spokojną atmosferę oraz partnerską współpracę.

Wymagania

- znajomość pakietu MS Office;
- zaangażowanie i chęć rozwoju;
- doświadczenie w branży call center bądź dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem;
- organizacja własnej pracy;
- doskonałe umiejętności komunikacyjne;
- skrupulatność i zorientowanie na wyniki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na e-maila : [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Aktualizacja: 29.11.2023