Pracownik Działu Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Organizacja konferencji i kongresów,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zadania:
  • Sprzedaż i promocja produktów i usług firmy obejmujących branżę medyczną: konferencje, zjazdy, czasopisma, książki, produkty multimedialne
  • Realizacja założonych budżetów sprzedaży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami
  • Obsługiwanie wybranej grupy kluczowych klientów
  • Przygotowywanie założeń/specyfikacji do realizowanych projektów sprzedażowych
Wymagania:
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie celu
  • Dbałość o profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość branży medycznej/farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Dobrą podstawę oraz realne szanse na WYSOKIE PREMIE!
  • Stały rozwój i możliwości awansu
  • Współpracę z wykwalifikowanymi specjalistami różnych dziedzin medycyny w Polsce
  • Rzetelny on-boarding przygotowujący do codziennej pracy
  • Wsparcie lidera i współpracowników z zespołu
  • Elastyczne formy współpracy Umowę o pracę/kontrakt B2B
  • Współpracę z doświadczonym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji (BLISKO TRÓJMIEJSKIEJ OBWODNICY)
  • Współudział w budowaniu ciekawych projektów
  • Elastyczne godziny pracy (startujemy między 7.30 a 8.30)
  • Dofinansowanie karty Multisport

Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest VM Media Sp z o.o. VM Group Sp. k. (80180 Gdańsk, ul. Świętokrzyska 73) w celach związanych z organizacją aktualnej rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) . Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują się pod adresem:

Aktualizacja: 20.04.2023