Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Fizyczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

PRACA NA TERENIE GDAŃSKIEJ STOCZNI "REMONTOWA" S.A.

Obowiązki:
- prace fizyczne: proste prace malarskie, szlifowanie, mycie
Wymagania:
- chęć do pracy
- dyspozycyjność
- punktualność
- sumienność

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- możliwość rozwoju zawodowego

W SPRAWIE PRACY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 7:00-15:00

INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH:
Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest KIM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sopocie (ul. Rzemieślnicza 9/16, 81-855 Sopot).
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 1 rok od dnia pozyskania danych.
Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 28.12.2023