Pracownik Produkcji - dział stolarni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Komandor Pomorze S.A. jest częścią ogólnopolskiej sieci Salonów i Hurtowni Komandor – jednej z największych firm na rynku meblarskim w Polsce.

Meble nie mają dla nas żadnych tajemnic. Do pracy inspirują nas ludzie i to dla nich działamy od 30 lat na rynku! Chyba idzie nam całkiem nieźle - jako firma mamy na swoim koncie ponad milion zadowolonych Klientów!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

OBOWIĄZKI :
·        Czynności pomocnicze w dziale stolarni
·        Obsługa maszyn stolarskich

WYMAGANIA :
·        Umiejętność pracy w zespole
·        Zdolności manualne
·        Mile widziana umiejętność korzystania z narzędzi stolarskich
·        Dbałość o jakość
·        Szybkość uczenia się

OFERUJEMY :
·        Pracę w przyjaznym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie
·        Określona ścieżka awansów i kierunków rozwoju
·        Możliwość przyuczenia do wykonywania obowiązków na w/w stanowisku
·        Stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
·        Szkolenia stanowiskowe z obsługi stolarskich maszyn sterowanych numerycznie
·        Atrakcyjne wynagrodzenie
·        Pakiet Benefit Multisport
·        Pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 18.05.2023