Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik sekrateriatu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Kancelaria Prawnicza poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik administracyjny / pomoc w sekretariacie
do biura w Gdańsku
Zakres obowiązków:
  • czynności administracyjne
  • przyjmowanie oraz obsługa recepcyjna gości kancelarii (kierowanie ich do odpowiednich osób w zależności od celu i charakteru wizyty)
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych (w języku polskim oraz angielskim)
Oczekiwania wobec Kandydatów to:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (w trakcie studiów zaocznych)
  • znajomość obsługi komputera (Ms Office, środowisko Windows)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • nie jest wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Ze swojej strony oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym zespole w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Aktualizacja: 18.04.2023