Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Jeśli cenisz sobie pracę w zgranym zespole oraz dobrze organizujesz swoją pracę, to jesteś osobą, której szukamy.

Główne Zadania:
  • Koordynacja przychodzącej i wychodzącej korespondencji elektronicznej,
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu i jego aktualizacja,
  • Budowanie pozytywnych relacji z firmami współpracującymi.
Zapewniamy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju w dziedzinie likwidacji szkód i szacowania strat,
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Pracę w zgranym zespole.
Oczekujemy:
  • Komunikatywności,
  • Zaangażowania,
  • Kreatywności,
  • Chęci poszerzania wiedzy,
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel, Outlook).
Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Appra.eu s. c. z siedzibą w Gdyni przy ul. Warszawskiej 35/7 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” na adres mailowy: [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Appra.eu s. c. z siedzibą w Gdyni przy ul. Warszawskiej 35/7 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Aktualizacja: 26.04.2023