Pracownik biurowy szkoły językowej Gdańsk Jasień/Migowo/Morena

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Centrum Językowe Primo (Gdańsk Migowo/Jasień) ul. Jasieńska 76/2 80-175 Gdańsk, poszukuje pracownika biurowego do swojej szkoły językowej. We wrześniu praca w wymiarze 3-4 dni w tyg w godzinach 16-19. Od października praca w wymiarze 2 dni w tygodniu, preferowany poniedziałek 15:00/16:00 -19:00 i drugi dzień do uzgodnienia w podobnych godzinach.

Wymagania:
  • status studenta/ ucznia
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • umiejętności współpracy z ludźmi,
  • Dyspozycyjność poniedziałek 15-19 (preferowany) i drugi dzień do uzgodnienia.
  • biegła znajomość obsługi komputera i środowiska Microsoft Office

  • Obowiązki:
  • obsługa klientów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i efektywne funkcjonowanie oddziału
  • obsługa socialmedia
  • dbanie o czystość sal edukacyjnych i części biurowej
  • pomoc w organizacji zajęć
  • wystawianie dokumentów finansowo-księgowych

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • dopasowanie grafiku do dyspozycyjności
  • pracę w godzinach popołudniowych
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
Proszę wysyłać CV ze zdjęciem na skrzynkę  [ukryte]

Aktualizacja: 21.08.2023