Pracownik biurowy z j. niemieckim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Opis stanowiska:
  • koordynowanie spraw administracyjnych i rozliczeniowych z kontrahentami
  • kontakt z niemieckimi urzędami, bankami
  • pozyskiwanie zaświadczeń z niemieckich urzędów
  • rozwiązywanie niezgodności w dokumentach
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel
  • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy, elastyczność i otwartość na nowe wyzwania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (dla osób spełniających powyższe kryteria, lecz niemających doświadczenia - oferujemy mentoring i szkolenia wprowadzające)
Oferujemy:
  • Pracę w młodej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
Informacje o firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Prace wykonujemy w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej. Na rynku europejskim działamy od 2007 roku, a w swoim portfolio mamy zrealizowanych ponad 100 projektów. Dołącz do naszego zespołu. ZAPEWNIAMY STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO ZATRUDNIENIA.

Aktualizacja: 08.05.2023