Pracownik magazynu / Magazynier

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszej siedziby głównej poszukujemy :
Pracownika magazynu

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność
  • dokładność, inicjatywa, umiejętność organizacji pracy własnej i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Kompletowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Praca ze skanerem/kolektorem
  • Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe godziny pracy 7:45 – 15:45
  • pakiet medyczny : Luxmed
  • Zniżka pracownicza na nasze produkty
  • niekorporacyjną atmosferę pracy
Informacje o firmie
Moodo Urban Fashion Mode jest prężnie rozwijającą się firmą i marką z ponad 160-ma jednostkami franczyzowymi w Polsce oraz ponad 100-tką partnerów handlowych w kraju, Czechach i Słowacji, współpracującą również z agencjami handlowymi. Marka Moodo dedykowana nowoczesnym kobietom, ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę łączy nurt casual z fashion nawiązując do najnowszych trendów ze świata mody.

Aktualizacja: 03.10.2023