Pracownik myjni samochodowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

W procesie rekrutacji poszukujemy osób z pasją i ambicjami, dla których praca w motoryzacji jest spełnieniem życiowej pasji lub wynika wprost z ich głębokich zainteresowań.

Jeśli jesteś jednym z nich, to mamy dla Ciebie wyjątkową okazję do dołączenia do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika myjni samochodowej.

Sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • Mycie samochodów na myjni automatycznej
  • Sporadyczne mycie samochodów manualnie
  • Odkurzanie
  • Dbanie o czystość powierzonych samochodów do mycia
Aplikuj, jeśli:
  • Cechuje Cię rzetelność, zaangażowanie, punktualność i sumienność
  • Posiadasz minimalne doświadczenie w pracy
  • Nie boisz się pracy i wyzwań
  • Lubisz pracę w ciekawej firmie z fajnym zespołem!
W zamian, oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z wieloletnią tradycją na rynku motoryzacyjnym,
  • Ubezpieczenie grupowe Ergo Hestia,
  • Parking dla pracowników,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Spotkania integracyjne,
  • Świętowanie urodzin!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu to nie czekaj, i wysyłaj swoje CV na adres [ukryte] .

W tytule maila prosimy o wpisanie "Pracownik myjni samochodowej".

Czekamy na Ciebie!

Informacje o firmie
Mercedes-Benz Witman to wielokrotnie nagradzany Autoryzowany Dealer i Serwis marki  Mercedes-Benz oraz czołowy gracz na pomorskim rynku motoryzacyjnym

Od 2019 roku staliśmy się AMG Brand Center Gdańsk, pozostając pierwszym na europejskim kontynencie salonem o tym statusie. Od tej chwili sportowa marka Mercedes-AMG ma swój Dom w Gdańsku-Oliwie.

W Mercedes-Benz Witman stawiamy sobie za cel bycie liderem w obszarze jakości świadczonych usług tak w sprzedaży jak i obsłudze posprzedażnej.

Nasz zespół wyróżnia szeroki zakres kompetencji, prokliencka postawa i chęć dostarczenia klientom najlepszego doświadczenia zakupowego od momentu przekroczenia progu naszego salonu.

Stale się powiększamy i rozwijamy. W procesie rekrutacji szukamy ludzi ambitnych, dla których praca w motoryzacji jest nie tylko codziennym zajęciem ale również spełnieniem marzeń o pracy z wyjątkowymi autami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Witman Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Witman Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 493. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 03.11.2023