Pracownik produkcji Aparatowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Aktualnie poszukujemy pracownika produkcji na stanowisko aparatowego.

Zakres obowiązków
- obsługa linii produkcyjnej emulsji bitumicznych,
- realizacja zleceń produkcyjnych,
- przestrzeganie standardów jakościowych i produkcyjnych w realizacji zadań
  produkcyjnych,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie zawodowe chemiczne będzie dodatkowym atutem,
- wysoka dyscyplina pracy, zaangażowanie,
- gotowość do pracy w zespole,
- predyspozycje do pracy fizycznej,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,  (lub chęć ich zdobycia) ,prawo
  jazdy.

Oferujemy
- zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia,
- stabilne zatrudnienie,
- szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań produkcyjnych,
- dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia,
- pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku. W razie potrzeb w
   przedłużonym czasie pracy,
- pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na
   rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Pozostałe informacje:
- rodzaj pracy: praca fizyczna,
- branża: produkcja.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail : [ukryte]
Informacje o firmie
EMULBIT  to polska spółka produkująca materiały chemii budowlanej.
Profil produkcji obejmuje bitumiczne materiały hydroizolacyjne wodne i rozpuszczalnikowe stosowane na zimno, hydroizolacyjne materiały polimerowe oraz specjalistyczne zaprawy mineralne typu PCC.
Spółka zatrudnia młody zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach.
Zatrudnionym pracownikom zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Podejmujemy się produkcji pod specyficzne zamówienia naszych klientów. Specjalizujemy się w produktach nietypowych, do zastosowań specjalistycznych oraz produkcji pod obcą marką.
Pracownicy zatrudnieni w spółce są otwarci na ludzi i wyzwania związane z powierzonymi im zadaniami, chętnie podejmują się wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Atmosfera i relacje z klientami oraz pracownikami kształtowane są przez zgrany zespół, które razem stanowią największą siłę firmy.

Aktualizacja: 25.09.2023