Pracownik produkcji - Frezer / Tokarz CNC operator wytaczarek CNC

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

Firma HACO Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko  - frezer / tokarz – operator wytaczarek CNC
Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Pruszczu Gdańskim
Opis stanowiska:
  • Obsługa wytaczarek sterowanych numerycznie
  • Ustawianie wytaczarki na podstawie powierzonej dokumentacji
  • wykonywanie detali na podstawie powierzonej technologii, dokumentacji technicznej,
  • mocowanie narzędzi i oprzyrządowania
  • kontrola wymiarowa wykonywanych elementów
  • bieżące monitowanie stanu narzędzi i maszyn,
  • obsługa i dbałość o powierzone narzędzia pracy,
  • terminowe wykonywanie przekazanych zadań i zleceń produkcyjnych.
Wymagania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie na stanowisku Frezer CNC lub Tokarz CNC
  • znajomość obsługi wytaczarek konwencjonalnych
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • doświadczenie w obróbce stali
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność I odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • przyjazne warunki pracy,
  • pełną umowę o pracę,
  • możliwość pracy w trybie nadgodzin
  • narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej niezbędne do wykonywanej pracy.

Aktualizacja: 28.04.2023