Pracownik produkcji i montażu reklam

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Nr ref: PROD/10

Firma reklamowa z siedzibą w Pępowie k/ Żukowa zajmująca się produkcją i montażem reklam podświetlanych typu indoor/outdoor
aktualnie poszukuje Pracownika na stanowisko:

                                        PRACOWNIK PRODUKCJI i MONTAŻU REKLAM

Miejsce pracy: Pępowo, k/ Żukowa
Wymiar pracy: Pełny etat / Rodzaj umowy: Umowa o pracę / Branża: Produkcja / Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny

OPIS STANOWISKA:

• Praca w hali produkcyjnej przy produkcji i montażu reklam
• Posługiwanie się narzędziami elektromechanicznymi i elektromonterskimi

OCZEKIWANIA OD KANDYDATA

• umiejętność obsługi urządzeń, narzędzi elektromechanicznych i elektromonterskich
• fachowość, dokładność, rzetelność
• umiejętności pracy w zespole
• czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń podczas udziału w interesujących projektach
• możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
• wsparcie na każdym etapie pracy, możliwość przyuczenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z Klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Quadland Wojciech Kałużny, ul. Obrońców Wybrzeża 10c/55, 80-398 Gdańsk
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Quadland zgadzasz się na przetwarzanie przez Quadland Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: biuro@quadland.pl

Aktualizacja: 10.04.2024