Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Magazynowanie,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Cześć! Miło Cię tu widzieć.
Poszukujemy pracownika do naszego Działu Mechaniki.

Twoje zadania
  • przygotowywanie i planowanie wysyłek
  • weryfikacja dostarczonego towaru oraz kompletacja detali według zleceń produkcyjnych
  • obsługa systemów śledzenia obróbki
  • przygotowanie elementów do dalszej prefabrykacji
  • podstawowe prace ślusarskie
Będziesz pracował nad zadaniami związanymi z budową automatycznych regałów windowych, przenośników, transporterów, stanowisk zrobotyzowanych.

Oczekujemy
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane – w firmie produkcyjnej)
  • podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • umiejętności pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym oraz odpowiednie uprawnienia

Proponujemy w zamian
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • profesjonalne narzędzia i bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział w ciekawych projektach dla klientów o rozpoznawalnej marce – polskich i zagranicznych
  • rozwój zawodowy w firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole
Pakiet socjalny – dofinansowanie do karty Multisport; sekcja siatkówki; możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU; wyjścia integracyjne, program poleceń.

Oferta skierowana również do osób z niepełnosprawnościami.

Informacje o firmie

W MPL Techma będziesz pracował z ludźmi, którzy projektują i wdrażają rozwiązania dla automatyki przemysłowej i morskiej.

Od 2003 roku nasi eksperci pracują nad projektami prototypowymi, jak i nad sprawdzonymi już rozwiązaniami dla klientów w Polsce i zagranicą. Angażujemy się we współpracę od etapu koncepcji, przez konstrukcję mechaniczną, układy sterowania, oprogramowanie, aż po wdrożenie u klienta. Projektujemy również własne urządzenia elektroniczne.
Firma obecnie liczy ponad 130 osób.

Na co dzień widzimy efekty swojej pracy – urządzenia, nad którymi pracujemy powstają w naszej przestrzeni produkcyjnej.

Aktualizacja: 20.04.2023