Pracownik produkcji w agencji reklamowej

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

OPIS STANOWISKA:
  • Praca w hali produkcyjnej przy produkcji reklam
  • Wykonywanie prac z zakresu obróbki materiałów: tworzywa sztuczne (płyty kompozytowe, plexi ) drewnopochodne (sklejka, mdf); stal / aluminium  (blachy, profile )

OCZEKIWANIA OD KANDYDATA
  • umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi elektromechanicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do pracy i zaangażowanie
MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uzdolnienia i zainteresowania techniczne
  • prawo jazdy kat. B
Możliwość pracy dla osób na emeryturze / rencie, także przyuczenie

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • satysfakcjonujące warunki finansowe uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników
  • wsparcie zespołu we wdrożeniu na nowym miejscu pracy
  • pakiet opieki medycznej
  • stabilną i ciekawą pracę w przyjaznym zespole
Informacje o firmie
Firma reklamowa z siedzibą w Pępowie k/ Gdańska zajmująca się produkcją i montażem reklam podświetlanych, kasetonów, tablic i pylonów informacyjnych w różnej wielkości i formie, podświetlanych liter przestrzennych, zabudów reklamowych oraz produkcją i montażem banerów, bilboardów oraz folii reklamowych

Aktualizacja: 10.04.2024