Pracownik stacji - praca od zaraz

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Poszukujemy pracowników na stację paliw Gdynia Cisowa.
Zapraszamy na rozmowę również osoby powyżej 50 roku życia.
Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana dzienna w godzinach 7-19 oraz 7-18,15/16-23 zmiana nocna w godzinach 19-07);
- umiejętność pracy w zespole;
- zaangażowanie w realizacji zadań sprzedażowych;
- uczciwość i lojalność;
- kultura osobista;
- pozytywne nastawienie do ludzi.

Podstawowe zadania:
- obsługa klienta i kasy fiskalnej,
- przygotowywanie oferty gastronomicznej,
- aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami;
- dbanie o czystość i porządek, rozkładanie dostaw towarów;

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie;
- rabaty pracownicze
- Karta Multisport
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
- stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną od zaangażowania oraz wyników sprzedażowych;
- elastyczny grafik

Aktualizacja: 02.05.2023