Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik techniczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny

Posiadasz zmysł technicznych i chcesz pracować w unikatowym miejscu? Poszukujemy pracownika do działu technicznego, który od kuchni będzie kontrolować działanie naszego parku wodnego i wszystkich jego atrakcji!

Wymagania:
  • Umiejętności techniczne
  • Chęć do podjęcia pracy w trybie zmianowym
  • Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Obowiązki:
  • Obsługa techniczna urządzeń i instalacji technologicznych
  • Wykonywanie napraw awaryjnych
  • Konserwacja instalacji i urządzeń
  • Monitorowanie parametrów wody
  • Prowadzenie dokumentacji procesów technologicznych

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w jednym z najpopularniejszych aquaparów w Polsce
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
CV opatrzone klauzulą prosimy wysłać na  [ukryte] . Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami do 20 lipca.

Aktualizacja: 07.06.2023