Procesowanie łańcucha dostaw z jez. francuskim - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji na odległość
  • Kontakt z klientami i dostawcami w języku francuskim
  • Składanie zamówień na produkty, dbanie o odpowiedni poziom zapasów
  • Aktualizacja zapasów w systemie
  • Odpowiedzialność za kompletność danych dotyczących procesów zakupowych
  • Kontrolowanie i optymalizacja stanów magazynowych,
  • Przygotowanie i planowanie dostaw zgodnie z potrzebami produkcyjnymi

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego(B2)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Dobra znajomość programu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość, uczciwość, pozytywne nastawienie.
  • Skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

Nasz klient oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)

Aktualizacja: 18.02.2023