Projektant Mebli - Sprzedawca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:

Poszukujemy kreatywnej osoby z zamiłowaniem do designu na stanowisko Projektanta - Sprzedawcy do ekskluzywnego showroomu w Gdańsku w Centrum Handlowym City Meble. Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie tworzenie koncepcji i projektów mebli na zamówienie, oraz bieżąca obsługa Klienta.

Miejsce pracy: salon firmowy This Is Wood, Gdańsk

Zadania:
  • Projektowanie mebli na zamówienie
  • Tworzenie rysunków 3D i projektów wykonawczych mebli
  • Doradztwo projektowe, dobór materiałów, przygotowywanie kalkulacji i wycen
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • Dbanie o wystrój i ekspozycję w Showroom
  • Opieka nad zleceniem aż do jego zakończenia
  • Przygotowywanie nowych kolekcji mebli dla This Is Wood
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programów SketchUp, AutoCAD i in.
  • Wiedza z zakresu meblarstwa
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania projektem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu kuchni
Oferta:
Oferujemy pracę przy ciekawych projektach z doświadczonym i fachowym zespołem. Oferujemy możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz portfolio na adres: [ukryte]
Tytułem: Praca Projektant

Aktualizacja: 17.11.2023