Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

FRESH FACTORY to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma handlowa i transportowa (głównie transport własny), specjalizującą się w handlu hurtowym owocami i warzywami oraz transporcie drogowym w kontrolowanej temperaturze na terenie Europy.
Więcej informacji o firmie na stronie www.freshfactory.pl
Obecnie poszukujemy ambitnego i zmotywowanego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego zespołu w dynamicznym środowisku biznesowym. Jeśli masz umiejętności negocjacyjne, pasję do sprzedaży oraz chęć rozwijania swojej kariery w branży handlowej, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zorganizowanie, uporządkowanie, sumienność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość języka obcego - angielski (mile widziany również jęz. hiszpański lub inny)
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG- rynek owoców świeżych
  • Dobra obsługa komputera ( Znajomość pakietu MS Office)
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Obowiązki:
  • Prezentowanie oferty firmy oraz negocjacje handlowe
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych
  • Współpraca z sieciami handlowymi
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Udział w targach branżowych
  • Współpraca z innymi pracownikami firmy

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na działanie firmy
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, auto służbowe

Jeśli jesteś gotowy/chętna na nowe wyzwania oraz spełniasz nasze wymagania, zachęcamy do przesłania CV.

W CV należy zamieścić klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Aktualizacja: 26.09.2023