Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Opis SEKO SA to wiodące polskie przedsiębiorstwo przetwórstwa rybnego. Specjalizujemy się w produktach śledziowych typu koreczki, krajanki śledziowe oraz daniach gotowych np. Ryba po grecku. Produkty SEKO SA są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, a także na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Irlandii, Anglii, Rumunii, we Włoszech i we Francji.
Obowiązki:
  • Wizyty w sklepach na podległym terenie.
  • Budowanie relacji z klientem
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Bieżący monitoring półki
  • Dążenie do realizacji celów sprzedażowych
  • Organizowanie promocji dla klientów

Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • Badania do celów sanitarno epidemiologicznych
  • Rzetelność, samodzielność, kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko w znanej firmie FMCG
  • Premię zadaniową
  • Opłacany przez pracodawcę nr telefonu z 5 GB Internetu do użytku prywatnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód firmowy, telefon).

Aktualizacja: 19.02.2023