Ogłoszenie nieaktualne

Radca Prawny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista

TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku Radca Prawny

Opis Stanowiska:
  • opracowywanie i opiniowanie warunków prawnych umów, aneksów i porozumień zawieranych przez firmę;
  • udzielanie i przygotowywanie porad prawnych w zakresie uregulowań związanych z działalnością firmy;
  • sporządzanie pism procesowych, reprezentowanie firmy w sprawach sądowych i administracyjnych;
  • nadzór nad przygotowywaniem uchwał i zarządzeń;
  • wsparcie prawne dla Zarządu i pozostałych organów Spółki;
  • bieżące informowanie o zmianach w prawie.
Nasze Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze - uprawnienia Radcy Prawnego lub ostatni rok aplikacji radcowskiej;
  • minimum około dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w pracy o charakterze wewnętrznym –InHouse- będzie dodatkowym atutem);
  • wiedza praktyczna z różnych dziedzin prawa: prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo cywilne oraz prawo własności intelektualnej;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej);
  • mile widziana będzie znajomość dodatkowego  języka np. niemieckiego;
  • komunikatywność i łatwość pracy w zespole;
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność;
  • proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • cierpliwość, optymizm.
W zamian oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna z dofinansowaniem;
  • zniżkę na zakup artykułów z asortymentu firmy;
  • dofinansowanie do obiadów.

Aktualizacja: 26.10.2023