Recepcjonista / Recepcjonistka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Recepcjonista (K/M)
Obecnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko recepcjonisty.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa gości
  • Przyjmowanie rezerwacji
  • Przyjmowanie płatności, wystawianie paragonów i faktur
  • Współpraca z innymi działami
  • Tworzenie list i raportów
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy
Wymagamy:
  • Zaangażowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy zmianowej
Oferujemy:
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Interesującą pracę
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • MultiSport
* Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy :)
Praca zmianowa w godzinach: 19:00-7:00, 7:00-19:00, również weekendy i święta.

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres:
[ukryte]     dodając nazwę stanowiska w tytule maila.

Informacje o firmie
Znajdujemy się w spokojnej, pełnej zieleni okolicy oddalonej ok. 2 km od centrum Sopotu i molo. Do najbliższego przystanku SKM Sopot Kamienny Potok mamy zaledwie 350 m.
Nasz obiekt oferuje Gościom dwa rodzaje pobytów - Hotel Miramar - pobyty hotelowe dla Gości indywidualnych i biznesowych oraz pobyty sanatoryjne (z wyżywieniem i zabiegami) jako Sanatorium Kamienny Potok.

Aktualizacja: 19.05.2023