Ogłoszenie nieaktualne

Recepcjonista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: REC1/2022

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Recepcjonisty

Główne zadania:
  • meldowanie i wymeldowywanie gości
  • uprzejma obsługa gości
  • dbanie o prawidłowy przebieg informacji w systemie
Oczekiwania:
  • umiejętność pracy w zespole, wysoka komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w pracy
  • znajomość Opera Property Management System będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • obiady pracownicze
  • celebrowanie urodzin

Aby aplikować na powyższe stanowisko i stać się członkiem naszego zespołu, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres [ukryte] lub za pomocą linka https://pl.harri.com/radisson-hotel-and-suites-gdansk---rooms/job/1890100-radisson-hotel-&-suites,-gdansk---rooms
Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z najlepszymi kandydatami :)

Informacje o firmie
Pracownicy zarządzanego sieciowo Radisson Hotel & Suites stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.
Życzliwość, uprzejmy uśmiech, pozytywne podejście i wrodzona gościnność… Pracownicy recepcji stanowią wizytówkę naszego hotelu i wiedzą, że goście są dla nas priorytetem.

Aktualizacja: 17.05.2023