Ogłoszenie nieaktualne

Recepcjonista/ka SPA

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie.
Do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych i pozytywnie nastawionych współpracowników, którzy będą chcieli zostać z nami na dłużej.

Miejsce pracy: Władysławowo

Obowiązki:
  • Bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Gości,
  • Przyjmowanie zapisów na zabiegi,
  • Kontakt z gośćmi hotelowymi, współpraca z innymi działami,
  • Znajomość oferty SPA,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Gości,
  • Udzielanie informacji o usługach świadczonych w hotelu,
  • Aktywna sprzedaż usług i produktów Instytutu SPA,
  • Dbałość o wysoki standard obsługi Gości,
  • Prawidłowe wystawianie dokumentów sprzedaży dla Gości, przyjmowanie płatności, dokonywanie rozliczeń.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • gotowość do pracy zmianowej i w weekendy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę lub zlecenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w młodym zespole.

Informacje o firmie
Zostań częścią naszego zespołu. Gwiazda Morza to zgrana DRUŻYNA zaangażowanych ludzi. Wspólnie dbamy o komfort i AKTYWNY wypoczynek naszych Gości. Dbamy również o to, aby każdy z naszych pracowników czuł się doceniany w pracy. Chcemy, aby Gwiazda Morza była miejscem, w którym będziesz pracował z przyjemnością, znajdziesz czas na aktywność i rozwój swoich zainteresowań; gdzie osiągniesz MISTRZOSTWO

Aktualizacja: 27.11.2023