Recepcjonistka/ Recepcjonista

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 12/2023

Recepcjonista / Recepcjonistka w Hotelu Oliwski - Gdańsk Oliwa

Szczegółowy opis stanowiska i zakres obowiązków:
  • Dbanie o bezpieczeństwo i komfort Gości podczas ich pobytu w hotelu.
  • Meldowanie i wymeldowywanie Gości zgodnie z procedurami i standardami
  • Dokonywanie rezerwacji pokoi hotelowych
  • Rozliczanie pobytów Gości hotelowych
  • Udzielanie informacji na temat usług hotelowych.
Oczekiwania pracodawcy:
  • Wysoka kultura osobista.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w niedziele i święta.
  • Znajomość obsługi programów rezerwacji hotelowej będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie sprzedażowe
  • Zapewniamy odzież służbową oraz darmowe posiłki pracownicze.
  • Profesjonalne szkolenia, program wdrażania pracownika, podnoszenie kwalifikacji, możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze

Aktualizacja: 21.02.2024