Recepcjonistka/rejestratorka medyczna

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Rehabilitacja / Masaże
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki.
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze pacjenta i klienta, mile widziane w obsłudze klienta premium.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja).
  • Kultura osobista.
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu MediDesk
  • Umiejętność szybkiego przyswajania informacji i biegła obsługa komputera (MS Office)
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność, opanowanie, nastawienie na pacjenta.
  • Gotowość do pracy w godzinach 8.00-20.00 w zmianowym trybie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Kompleksowa, profesjonalna obsługa pacjenta (bezpośrednia, mailowa i telefoniczna) zgodnie ze standardami kliniki
  • Obsługa kalendarza / rejestracji wizyt
  • Rozliczanie wizyt i zabiegów
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych
  • Prowadzenie dokumentacji i dokumentacji medycznej
  • Budowanie długotrwałych relacji z pacjentami Kliniki
  • Sprzedaż i promowanie usług / produktów kosmetologicznych i fizjoterapeutycznych
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentacji.
  • Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku Kliniki
  • Dbanie o komfort Pacjenta w klinice.
  • Pomoc przy tworzenie materiałów na social media tj. content do postów, wideo do relacji
  • Dbanie o schludny i estetyczny wygląd recepcji, poczekalni i gabinetów.

CO OFERUJEMY
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia.
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Zniżki na produkty i usługi firmowe
Informacje o firmie
ProBody Clinic to miejsce stworzone z myślą o ludziach którzy pragną zadbać o zdrowie, komfort, a tym samym szczęście swoje i najbliższych. Specjalizujemy się w przywracaniu sprawności fizycznej, redukcji bólu oraz budowaniu właściwych nawyków sportowych i żywieniowych. Dbając o szeroko rozumiany dobrostan, oferta kosmetologiczna stanowi uzupełnienie kompleksowego podejścia do budowania pełnej satysfakcji z życia u naszych pacjentów.

Aktualizacja: 03.03.2023