RtR Accountant with English - remote job

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki:
  • Prowadzenie procesów księgowych działu GL
  • Bliski kontakt z klientami anglojęzycznymi
  • Wprowadzanie, weryfikacja poprawności i księgowanie faktur w systemie SAP
  • Procesowanie transakcji, księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych
  • Udział w zamknięciu miesiąca/kwartału/roku
  • Tworzenie raportów i zestawień wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z innymi działami firm

Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. (Praca w międzynarodowym środowisku)
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Rzetelność, terminowość, dokładność.

Nasz klient oferuje:
  • Wynagrodzenie podstawowe + kwartalny system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, klarowna ścieżka rozwoju.
  • Pełen pakiet socjalny, obejmujący kartę MultiSport, ubezpieczenie medyczne, kursy językowe itd.
  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

Aktualizacja: 20.02.2023