Ogłoszenie nieaktualne

Sales Representative

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy jest wyjątkowy. Dołącz do Nas i Ty!   Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku.   Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne?   Wejdź na naszą stronę: www.hartlogistics.pl   Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy. Stwarzamy możliwości pracy w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku, Warszawie i Pruszkowie.
Twoje obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B w zleceniach transportowych FTL międzynarodowych i krajowych
  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z budżetem i polityką handlową firmy Hart Logistics
  • Prowadzenie prezentacji handlowych podczas spotkań z potencjalnymi Klientami, przygotowywanie ofert i wycen transportowych
  • Negocjowanie warunków współpracy i prowadzenie aktywności mających na celu podpisanie zlecenia z Klientem
  • Budowanie długofalowych, partnerskich i przyjacielskich relacji z nowymi Klientami jak i obecnymi Klientami firmy Hart Logistics
  • Monitorowanie rynku usług transportowych i trendów rynkowych niezbędnych do rozwoju sprzedaży usług firmy Hart Logistics
  • Efektywna współpraca z działami operacyjnymi spedycji międzynarodowej, krajowej oraz innymi firmy Hart Logistics
    Czynny udział w rozwoju oddziału i nowych projektów firmy Hart Logistics

Nasze wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w samodzielnym pozysku usług transportowych FTL w ruchu międzynarodowym jak i krajowym (minimum 2 lata)
  • Bardzo dobrą znajomość branży TSL i zagadnień związanych z transportem całopojazdowym i częściowym
  • Umiesz stworzyć z Klientami trwałe i skuteczne relacje oparte na zaufaniu biznesowym i wspólnym rozwoju
  • Umiesz planować, organizować i wiesz jak samodzielnie kierować swoim Pipelinem
  • Swobodnie rozmawiasz w języku angielskim ewentualnie w innym jak: niemiecki, hiszpański lub innym
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy, koledzy, chęci rozwoju oraz wartości oparte na zrównoważonym rozwoju firmy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne zarobki złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz czytelny pakiet premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub na życzenie inna formę
  • Atrakcyjne benefity dodatkowe jak: polisa ubezpieczeniowa na życie, karta MultiSport na życzenie, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wyjazdy na targi międzynarodowe, udział w konferencjach, auto służbowe, laptop + smartfon i inne niezbędne do powierzonej pracy
  • Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z polskimi i międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi
  • Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziałów Hart Logistics na rynku polskim i międzynarodowym
  • A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)

Aktualizacja: 24.02.2023