Samodzielna księgowa / księgowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Oferujemy:
  • pracę w biurze rachunkowym usytuowanym w samym centrum Gdyni,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego,
  • weryfikacja danych wprowadzonych do systemu księgowego z dokumentami źródłowymi,
  • klasyfikowanie dokumentów zgodnie z przepisami podatkowymi,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów i informacji,
  • bieżąca komunikacja z obsługiwanymi podmiotami
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość programu Symfonia FK lub Optima
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu pod adresem: [ukryte]

Aktualizacja: 18.04.2023