Ogłoszenie nieaktualne

Serwisant IT

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Rekrutacja online
Tak

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi IT. Pracujemy z różnymi firmami niezależnie od branży począwszy od międzynarodowych korporacji do lokalnych małych przedsiębiorstw. Realizujemy wiele projektów wdrożeniowych z wielu sektorów gospodarki.

Obowiązki:
· wsparcie naszego działu helpdesk w rozwiązywanie problemów użytkowników
· diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych na komputerach z systemem windows
· konfiguracja i instalacja sprzętu komputerowego
- naprawa sprzętu komputerowego (komputery, notebooki)
Oczekiwania:
· znajomość na poziomie dobrym systemów Windows
· znajomość na poziomie dobrym zagadnień aplikacji Office
· znajomość podstaw sieci komputerowych
· umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nieoczekiwanych problemów
· prawo jazdy kat. B
· komunikatywność i asertywność
· umiejętność pracy z klientem detalicznym oraz biznesowym
· mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
· ciekawą pracę w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji
· świetną atmosferę pracy, dobry klimat
· pracę na pełny lub częściowy etat.
· dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów
· elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.
Prosimy o dopisek „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu tej oraz następnych rekrutacji firmy Dotlogic sp. z o. o.”

Aktualizacja: 18.04.2023