Serwisant Monter sieci telekomunikacyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Opis:
 W związku z dynamicznym rozwojem firmy netpol.eu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Chwaszczyno

Opis stanowiska:
  • usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej światłowodowych i radiowych
  • wykonywanie przyłączy radiowych i światłowodowych
  • spawanie światłowodów, przełącznic, muf
  • umiejętność czytania dokumentacji, rozpływów światłowodowych
  • budowanie sieci telekomunikacyjnych, okablowanie budynkowe, sieci światłowodowe, sieci radiowe
  • opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami
  • obsługa wsparcia klienta (wizyty serwisowe, emailem, telefonicznie)
  • inne czynności związane z codziennym funkcjonowaniem działu technicznego
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości ( wymóg konieczny )
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe min. średnie
  • umiejętność spawania światłowodów (możliwość przyuczenia )
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość systemów Ubiquiti (mile widziane)
  • Umiejętności Elektryczne mile widziane
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), możliwość rozwoju i awansu
  • narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku (samochód, komputer, telefon itp.)
  • pracę w młodym zespole specjalistów
  • umiejętności pracy samodzielnej
  • praca od 8 do 16 w tygodniu. Możliwość dodatkowych nadgodzin.

Aktualizacja: 14.02.2024