Serwisant Sprzętu Komputerowego | Elektronik

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Do naszego serwisu komputerowego poszukujemy samodzielnego technika.

Twój zakres obowiązków
  • diagnozowanie oraz naprawa płyt głównych
Nasze wymagania
  • doświadczenie w diagnozie oraz naprawie laptopowych płyt głównych,
  • umiejętność posługiwania się schematami ideowymi oraz boardview,
  • umiejętność lutowania SMD
To co możemy Ci zaproponować:
  • luźną, przyjacielską atmosferę
  • dofinansowanie kursów z napraw elektroniki
  • prywatną opiekę medyczną
  • wynagrodzenie zawsze na czas, adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.
Jeśli chciałbyś zobaczyć jak pracujemy to zapraszamy do naszego serwisu na ul. Dragana 16H/1 w Gdańsku. Pracujemy w godz. 9-17 od pon do pt.

Na naszej stronie www.enter-serwis.com sprawdzisz czym dokładnie się zajmujemy.

Do miłego zobaczenia :)

Aktualizacja: 19.02.2024