Ogłoszenie nieaktualne

Serwisant

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk,
Elektronika / Elektryka,
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Wave to regionalny dostawca usług telekomunikacyjnych z ugruntowaną pozycją na rynku. Działamy nieprzerwanie od 20 lat oferując m.in. szybki i niezawodny dostęp do Internetu głównie w rejonach podmiejskich, gdzie dostępność usług jest utrudniona. Z naszych usług korzystają tysiące zadowolonych klientów na północy Polski.

Aktualnie poszukujemy serwisanta do naszej centrali w Gdyni.

Twoje zadania:
  • Obsługa programu magazynowego, inwentaryzacja sprzętu
  • Realizacja zamówień sprzętu i materiałów eksploatacyjnych
  • Diagnostyka i serwisowanie sprzętu sieciowego i IT
  • Szukasz pracy, gdzie będziesz miał możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Jesteś komunikatywna/y i umiesz pracować w zespole
  • Jesteś pomysłowy i sprawnie realizujesz powierzone zadania
Polubisz pracę w Wave, ponieważ oferujemy Ci:
  • Podnoszenie kwalifikacji – szkolenia z różnych zagadnień technicznych
  • Ubezpieczenie grupowe i abonament medyczny
  • Pakiet usług telekomunikacyjnych Wave w zasięgu naszej sieci
  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia
Nie wymagamy doświadczenia.

Wymiar godzinowy: pełen etat

Aktualizacja: 21.09.2023