Specjalista Collections - praca zdalna z j. niemieckim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Twoje przyszłe zadania:
• Rozwiązywanie problemów z płatnościami oraz kontakt z klientem wewnętrznym w języku niemieckim,
• Monitorowanie i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności,
• Uzgadnianie kont klientów i sprawdzanie rozbieżności oraz rozwiązywanie problemów dotyczących rozliczeń,
• Wykonywanie transakcji finansowych, w tym weryfikacja, klasyfikowanie i rejestrowanie danych dotyczących należności,
• Regularny kontakt z zespołami lokalnymi i uzgadnianie ścieżek postępowania
• Weryfikacja wprowadzonych danych i zaksięgowanych faktur,
• Zarządzanie dokumentacją klientów oraz aktywny udział w migracji procesów.
Wymagania:
• Zaawansowana znajomość niemieckiego i angielskiego,
• Doświadczenie w dziale Collections/OTC/AR/Obsłudze klienta,
• Znajomość systemu SAP,
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Chęć dalszego rozwoju w międzynarodowej korporacji.
Benefity:
• Stabilne ztrudnienie na umowę o pracę,
• Udział w międzynarodowych projektach,
• Wykorzystanie języków obcych w codziennej pracy,
• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, kursy językowe,
• Jasna ścieżka kariery.

Aktualizacja: 26.02.2023