Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. BHP

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Doradztwo i consulting
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

KOGO POSZUKUJEMY?
pracownika/ partnera/ podwykonawcy
Firma doradczo-szkoleniowa SAFETY GROUP „J&J” s.c. w związku z realizacja projektów w obszarze bezpieczeństwa poszukuje do współpracy Specjalisty ds. BHP

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAŁ/A NA TYM STANOWISKU?
OPIS STANOWISKA
  • Wykonywanie zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Opracowywanie, aktualizowanie dokumentacji związanej z obszarem BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych bhp oraz przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Kontrola warunków pracy i stanu BHP
  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów BHP
MIEJSCE PRACY?
teren województwa pomorskiego
JAKIE SĄ NASZE WYMAGANIA?
  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy
  • Doświadczenie zawodowe w pracy BHP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi komputera i programów Microsoft Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony przeciwpożarowej

  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dokładność
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę / partnerską/ zlecenie
A także:
  • Udział w konferencjach, targach, seminariach branżowych
  • Realizację ciekawych projektów szkoleniowych
  • Eventy wewnątrzfirmowe i wspólne integracje
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową, która od 2003 roku wspomaga przedsiębiorców działających na terenie całego kraju. Dzięki świadczonym przez nas usługom, nasi Klienci zaoszczędzony czas mogą przeznaczyć na pełne zaangażowanie we własną działalność, korzystając przy tym z naszej wiedzy, specjalistów i technologii, gdy tylko tego potrzebują.

Bazując na naszych usługach i innowacyjnych rozwiązaniach, prowadzenie biznesu staje się dużo prostsze. Świadczony przez nas pakiet usług jest realizowany przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – praktyków.

Stale wzbogacamy i unowocześniamy naszą ofertę dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Klienta, uwzględniając przy tym specyfikę firmy. Jesteśmy liderem w naszej branży i cieszymy się renomą w środowisku biznesowym, czego potwierdzeniem są liczne referencje.

Aktualizacja: 12.07.2023