Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. Magazynu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

TMA AUTOMATION Sp. z o.o.
firma specjalizująca się w budowie maszyn i urządzeń, linii produkcyjnych
i zrobotyzowanych stanowiskach pracy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie materiałów na projekty zgodnie z harmonogramem,
  • wydawanie materiałów na produkcję
  • nadzór, zamawianie, prowadzenie oraz rozkładanie stanów minimalnych
  • odpowiedzialność za stan magazynowy i aktualizowanie zawartości
  • współpraca z Działem Zaopatrzenia oraz Pionem Technicznym
  • przyjmowanie, oznaczanie oraz weryfikowanie dostaw
Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność weryfikacji i kontroli jakości dostaw materiałów i usług
  • prowadzenie i obsługa magazynu
  • realizacja kompletacji materiałów na potrzeby produkcji
  • mile widziana doświadczenie w obsłudze programów magazynowych
  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy własnej
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • wiedza z zakresu dokumentacji i procedur występujących w obrocie towarowym
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, dokładność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego lub brak przeciwskazań do posiadania takich uprawnień
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i kompetencjami
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy
  • udział w finansowanych przez firmę imprezach integracyjnych
ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU!
Informacje o firmie
Nasza Spółka jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby rynku w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych. W TMA AUTOMATION Sp. z o.o. projektujemy i budujemy nowoczesne, interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu robotyki, automatyki, mechaniki i systemów wizyjnych.
Specjalizujemy się w projektowaniu i konstruowaniu robotów do etykietowania w formie [IML] oraz zrobotyzowanych stanowisk montażowych. Dajemy przedsiębiorstwom rozwiązania technologiczne, które pozwalają na zwiększenie wydajności pracy.

Aktualizacja: 25.04.2023