Młodszy Asystent ds. Obsługi Klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przychodzące,
Wsparcie techniczne / Helpdesk,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Centrum Telekardiologiczne HolterHELP  (www.holterhelp.pl). Szukamy do pracy biurowej studenta/studentkę na pełen etat. Elastyczny grafik! (8-20:00) Praca na samodzielnym stanowisku dla osoby ambitnej, odpowiedzialnej i chętnej do pracy zmianowej. Możliwość pracy w weekendy. (dobra lokalizacja - biura na terenie Pomorskiego Parku Naukowo - Technologicznego w Gdyni, blisko SKM, autobus)

Zakres obowiązków
  • Udzielanie informacji o świadczonych usługach CENTRUM (czat, tel., mail)
  • Rejestracja telefoniczna pacjentów na badania
  • Nadzór nad terminowością i poprawnością realizacji zamówień
  • Wysyłanie wyników badań
  • Kompleksowa obsługa Pacjenta za pośrednictwem telefonu, czatu oraz poczty elektronicznej
  • Współpraca z firmami kurierskimi

Nasze wymagania
  • Punktualność, wysoka kultura osobista, empatia
  • Wykształcenie  - studenci studiów zaocznych
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących
  • Kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (8-16, 12-20)

Oferujemy
  • Stabilne wynagrodzenie i pewne warunki zatrudnienia na pełen etat
  • Szkolenie wprowadzające
  • Szkolenie z obsługi urządzeń i systemów telemedycznych
  • Miejsce w młodym zespole zaangażowanych i wspierających się osób
  • Realny wpływ na pracę własną i zespołu
  • Współpracę z ekspertami w dziedzinie zarządzania usługami telemedycznymi
  • Możliwość brania udziału w wydarzeniach organizowanych przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
  • Pracę w biurze o dogodnej lokalizacji (PPNT w Gdyni: blisko SKM, autobus)
  • Zniżki na firmowe usługi
Informacje o firmie
Centrum Telekardiologiczne HolterHELP to wiodący na rynku ogólnopolski operator usług telemedycznych, który oferuje pakiet badań metodą Holtera w domu pacjenta. (holterhelp.pl)
HolterHELP.pl to przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie i kreatywność całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenie pracując w obszarze medycyny, szukasz stabilizacji finansowej, chcesz uczestniczyć w rozwoju innowacyjnych usług medycznych - dołącz do naszego zespołu HolterHELP.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w8 sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 23.10.2023