Specjalista ds. Social Media

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Marketing,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Projektujemy, inspirujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania już od 1998 roku. Współpracujemy z naszymi Klientami w zakresie Web & Mobile development, Front-end & Back-end development, działań marketingowych z różnymi branżami, sklepów internetowych, wizualizujemy dane, projektujemy modele w 3D, prezentacje multimedialne, dedykowane animacje 2D i 3D oraz zajmujemy się marketingiem internetowym. Prowadzimy kompleksowe kampanie reklamowe/efektywnościowe PPC oraz działania organiczne w Social Mediach dla Klientów w Polsce i Europie.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się obszarze Social Media.

Stanowisko: Specjalista ds. Social Media

Miejsce pracy: Pomorski Park Naukowo Technologiczny Gdynia Redłowo / Hybrydowa

Oczekujemy od Ciebie:
  • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu działań w Social Media dla minimum 5 profili,
  • biegłej umiejętności korzystania z Meta Business,
  • sprawnego posługiwania się słowem pisanym,
  • kreatywności w myśleniu i działaniu,
  • poczucia estetyki,
  • znajomości narzędzi: Canva, Mojo, inMelo, SCRL,
  • mile widziana znajomość: Google Analytics, Facebook Ads,
  • dobrej organizacji pracy i sumiennego podejścia do powierzonych obowiązków.
Zakres obowiązków:
  1. zlecanie pracy do działu content/copy oraz działu graficznego,
  2. przygotowywanie samodzielnie contentu dla Klientów Agencji na: Facebooka, Instagrama, Linkedina itd.
  3. planowanie strategii na wybrane platformy Social Media,
  4. zarządzanie Social Mediami Klientów poprzez dedykowaną aplikację,
  5. cykliczny kontakt z Klientami, moderacja oraz optymalizacja profili w Social Mediach,
  6. planowanie postów na Facebooku & IG & Linkedin,
  7. współtworzenie koncepcji identyfikacji wizualnej do prowadzonych profili,
  8. współpraca z innymi działami firmy (Sales, SEO, SEM),
  9. spotkania z Klientami Agencji 314.pl,
  10. pomoc w przygotowaniu ofert i analiz dla działu handlowego,
  11. współpraca przy tworzeniu strategii marketingowych,
  12. ścisła współpraca z Managerem działu Social Media.

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania lub przynajmniej ich większą część, proponujemy z naszej strony:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która nie boi się wyzwań a nasz Zespół stanowi przewagę konkurencyjną,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od Twoich umiejętności,
  • możliwość rozwoju wewnątrz struktury organizacji pod okiem specjalistów i managerów,
  • szkolenia zewnętrzne zakończone certyfikatem poszerzające Twoje umiejętności,
  • samodzielność w działaniu i wykorzystywanie swojej kreatywności w codziennej pracy - nie planujemy Cię ograniczać w działaniu :) ,
  • udział w rozwoju firmy na rynku polskim i rynkach zagranicznych,
  • nowe wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • pracę w systemie hybrydowym (częściowo w biurze, częściowo w domu),
  • kartę Multisport,
  • zajęcia jogi co wtorek
  • pracę w środowisku Apple, no limit OnLemon, wyjazdy integracyjne i wiele innych ciekawych benefitów.
Wynagrodzenie:
atrakcyjne wynagrodzenie ( 5 000 – 8 000 PLN brutto UoP) lub dowolną formę zatrudnienia

Mamy wizję, którą wraz z naszymi Klientami przekuwamy w realne wartości.
We are 314 and we are Interactive

Aktualizacja: 22.09.2023