Specjalista ds. administracji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: JCSS - ADM

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. administracji do biura JCSS w Gdyni.

Zadania na stanowisku:
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów (w tym nadzór nad e-dokumentacją) i korespondencji w organizacji
  • Zarządzanie zaopatrzeniem, kontrolowanie i uzupełnianie stanu niezbędnych artykułów i materiałów biurowych
  • Kompletowanie, weryfikacja i archiwizowanie dokumentów
  • Praca z danymi w systemie operacyjnym (TMS)
  • Wspomaganie pracowników w realizacji bieżących działań oraz współpraca z innymi działami firmy
  • Przygotowywanie raportów, notatek i prezentacji
  • Doraźne wspieranie obsługi recepcji biura
  • Dbanie o wizerunek oraz podejmowanie proaktywnych działań tworzących wartość firmy
Nasze wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy własnej
  • Skrupulatność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę sportową
  • Możliwość rozwoju i budowania własnej marki w strukturach firmy

Informacje o firmie

JCSS to firma założona przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, którzy tworzą nową logistykę opartą na sprawdzonej jakości.

Od 2020 roku świadczymy kompleksowe usługi na rynku międzynarodowym i krajowym w zakresie spedycji morskiej, lądowej i powietrznej, w tym również usługach celnych i przeładunkowo-magazynowych. Specjalizujemy się w realizacji nietypowych zleceń transportowych, nie trzymamy się schematów, a nasze rozwiązania szyjemy na miarę indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na zadowolenie naszych klientów, techniczne szczegóły zostawiamy w rękach naszych ludzi.